AKTUÁLNÍ ROZVRH LEKCÍ VE STUDIU - najdetete v rezervačním systému

LEKCE VE STUDIUpilates matwork (pilates na podložkách s pomůckami)
pilates na strojích (SPX Reformer, V2 Max Reformer, Stability Chair)
spirální jóga (s pomůckami - cihly, bločky, pásky, válce, židle, popruhy na zdi)
cvičení na pánevní dno
společenské tance
ON-LINE LEKCEV případě zájmu o on-line lekce, nás prosím kontaktujte a domluvíme podmínky.

CENÍK

  • Bankovní účet pro úhradu lekcí: 2600502986/2010. 
  • Pilates matwork | permanentka 1 600,- / 10 lekcí | jednorázový vstup 200,- (délka 55 minut)
  • Pilates na strojích | permanentka 3 000,- | jednorázový vstup 350,- (55 minut)
  • Spirální jóga | permanentka 2 000,- | jednorázový vstup 250,- (85 minut)
  • Cvičení pánevního dna (individuální lekce, konzultace)| jednorázový vstup 500,- (55 minut)
  • Nemáte-li žádné zkušenosti se cvičením pilates nebo se spirální jógou, je vhodné absolvovat "startovní balíček"
  • Nemáte-li žádné zkušenosti se cvičením pilates na strojích je vhodné absolvovat "startovní balíček"
  • Startovní balíček obsahuje tři individuální lekce (55 minut) a je určen pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s technikou pilates nebo spirální jógou. Cena: 1.500,- Kč
  • Permanentky jsou platné půl roku a vztahují se k nim storno podmínky: zrušit lekci bez jejího propadnutí lze 12 hodin předem. (V případě, že by studio bylo nuceno zavřít na základě protiepidemiologických opatření, platnost permanentky se automaticky prodlužuje.)

Startovní balíček - pilates/jóga

Startovní balíček obsahuje tři individuální lekce buď pilates (55 minut) nebo jógy (75 minut) dle vašeho výběru a je určen pro úplné začátečníky nebo nové klienty, kteří se chtějí seznámit s technikou a vedením těchto dvou pohybových konceptů.
Cena: 1.500,- Kč

Individuální lekce pilates

Hodiny jeden na jednoho jsou nejlepší formou, jak docílit kýženého cíle co nejrychleji. Úspěch tkví v přesném sestavení cvičební lekce na základě posturální analýzy klienta, jeho potřeb a přání. Nepřetržitá kontrola a vedení pohybu má za výsledek intenzivnější práci svalů, šlach a kloubů. Lekce je vedena na originálních STOTT PILATES strojích Rehab V2Max Plus Reformer, SPX Max Reformer, Stability Chair a je doplněna o vybrané cviky na podložce s využitím barelů (Arc Barrel a Spine Corrector) a cvičebních pomůcek jako jsou míče, gumy, kruh, válec a bosu. Jedna samostatná lekce: 900,- (Lekce trvá 55 minut)
Permanentka na 10 lekcí: 8 000,- Kč  (platnost půl roku)

Individuální lekce jógy

Lekce probíhá na podložce s využitím cvičebních pomůcek jako jsou popruhy, židle, cihly, bločky, válce a závěsy na zdi.
Jedna samostatná lekce: 900,- (Lekce trvá 85 minut)
Permanentka na 10 lekcí:  8 000,- Kč  (platnost půl roku)

Mini skupina

Malá skupina je tvořena ze 2 - 4 cvičících.
Je to ideální volba pro ty, kteří nechtějí cvičit sami, ale ani ve velké skupině. Termíny a časy se plánují dle dohody.
Permanentka na 10 lekcí:  9 000,- Kč (skupinka o dvou),  10 500,- Kč (skupinka o třech), 12 000,- Kč (skupinka o čtyřech)

POPIS LEKCÍ

PILATES MATWORK

Pilates matwork je název pro cvičení pilates na podložce. Lekce většinou probíhají s využitím pomůcek, které umožní různé obměny základních cviků a tím se repertoár stává zábavnějším a zajímavějším. Kurz je určen pro maximálně deset cvičících. Každá skupina je identická, podle toho, kolik se sejde cvičenců a na jaké jsou fyzické úrovni. Do kurzu tak může vstoupit i úplný nováček, kterému ale bude doporučeno absolvovat minimálně dvě individuální lekce, aby byl zasvěcen do techniky pilates, která je alfou a omegou celého konceptu.

PILATES NA STROJÍCH

Cvičení na strojích, ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, je jednodušší než běžný pilates na podložce. Efekt z tohoto tréninku je však mnohem větší. A to díky odporu pružin, se kterými se zde pracuje. Pravidelné cvičení na strojích zlepší držení těla, zvýší ohebnost páteře a dalších koubů. Zmírní nebo odstraní chronické bolesti zad. Posílí zádové a břišní svalstvo. Lekci si může přijít vyzkoušet i úplný začátečník. Pokud ale nechcete nic podcenit, využijte tzv. "Startovní balíček" - dvě individuální lekce s učitelem, který vás do této techniky uvede. Skupinové lekce na strojích jsou vedeny jako kruhový trénink a jsou určeny pro maximálně čtyři cvičící.

JÓGA

Pružné a pevné tělo, klidná a soustředěná mysl - to přináší pravidelné cvičení jógy. Lekce jógy jsou vedeny s důrazem na zdravé a bezpečné provádění jógových pozic vzhledem k funkční anatomii a stavu cvičícího. Aby toho bylo dosaženo cvičící využívají cvičební pomůcky jako jsou cihly, bločky, pásky, deky, židle, válce a závěsy na zdi, tzv. lanovou stěnu. Kapacita lekce je devět osob. Díky tomu a díky odbornému vedení jsou cvičící pod neustálým dohledem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pro pokročilé.